fb 

Mywed

Peter Oberta

Profesionální fotograf ...

Svatby

Když má většina fotografů na svých stránkách i ceník, tak jsem se rozhodl ho taky přidat, ikdyž je jen přibližný. Jsem totiž přesvědčený, že cena za focení je věc mezi mnou a zákazníkem. Cena za každé focení je rozdílná, protože někdo chce jen obřad, někdo i přípravu nevěsty a ženicha a nebo celý svatební den – což chce většina lidí a co mám nejradši. Fotky tak představují jasnou dějovou čáru od rána přes obřad až po večerní zábavu. Je to svým způsobem film zachycený na fotkách.

Nejnižší cena obsahuje focení obřadu a aranžované fotky novomanželů a nejvyšší cena v sobě zahrnuje focení od rána do večera, tzn. přípravu nevěsty a ženicha, obřad a aranžované fotky novomanželů a hostí a focení celé hostiny a zábavy zhruba do 22 hodiny. Dále dostanete 200 fotek ve fotoalbu a všechny nafocené fotky (zhruba 1.000 fotek) v plném rozlišení na DVD.

Za dopravu si nic neúčtuji, pokud si to vyberu v koláčích ;-)

Ať si už vyberete jakýkoliv rozsah focení, dostanete vytvořený www odkaz s vašimi fotkami a všechny fotky v plném rozlišení na DVD.

Ať už si vyberete cokoliv, rád se před focením střetnu s novomanžely osobně.

 

Reportáže

Co se týká reportáží, tak je to jednodušší – účtuji si 1.000,- Kč/hod. V ceně je ale čistý čas focení. V zásadě přicházím tak hodinu před začátkem události a fotím si přípravy a prostředí – to je moje vlastní iniciativa a je zdarma. Je mi jasné, že žádná akce neprobíhá podle předem navrhnutého harmonogramu a jednotlivé body se posouvají, tak započetí každé nové hodiny také neberu na minutu přesně.